تور مجارستان مَجارستان یا هانگری به مجاری (Magyarország) کشوری در اروپای مرکزی بوده که پایتخت آن بوداپست است. مساحت آن ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است . مجارستان با حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت یکی از زیباترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که در قلب اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های توریستی فراوان و کشوری کاملا دموکراتیک است. زبان رسمی آن مجاری و واحد پول آن فورینت است. پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور بوداپست با یک میلیون ۷۴۰ هزار نفر جمعیت است.در حدود ۸۴ درصد از مردم این کشور مجاری‌تبار، ۱۴ درصد نامشخص، و ۳ درصد روما(کولی) هستند. درحال حاضر کشور مجارستان بورس دانشجویان خارجی می باشد زیرا زبان تدریس در این کشور انگلیسی است.مدارک دانشگاه های این کشور با توجه به قدمت دیرینه دانشگاه ها در تمامی کشورهای جهان معتبر بوده و همچنین هزینه های زندگی۴۰ %الی۵۰ % اروپای غربی است بوداپست پایتخت کشور مجارستان یکی...
تور مجارستان
مَجارستان یا هانگری به مجاری (Magyarország) کشوری در اروپای مرکزی بوده که پایتخت آن بوداپست است.
مساحت آن ۹۳۰۳۰ کیلومتر مربع است . مجارستان با حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت یکی از زیباترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که در قلب اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور دارای جاذبه های توریستی فراوان و کشوری کاملا دموکراتیک است. زبان رسمی آن مجاری و واحد پول آن فورینت است.
پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور بوداپست با یک میلیون ۷۴۰ هزار نفر جمعیت است.در حدود ۸۴ درصد از مردم این کشور مجاری‌تبار، ۱۴ درصد نامشخص، و ۳ درصد روما(کولی) هستند.
درحال حاضر کشور مجارستان بورس دانشجویان خارجی می باشد زیرا زبان تدریس در این کشور انگلیسی است.مدارک دانشگاه های این کشور با توجه به قدمت دیرینه دانشگاه ها در تمامی کشورهای جهان معتبر بوده و همچنین هزینه های زندگی۴۰ %الی۵۰ % اروپای غربی است
بوداپست پایتخت کشور مجارستان یکی از زیباترین شهرهای اروپا بوده که رود دانوب در این شهر به ۳ شاخه تقسیم و مناظربسیار زیبایی را ایجاد نموده است.
واحد پول این کشور فورینت و تقریبا هر ۲۰۰ فورینت برابریک دلار و هر یورو برابر با ۲۴۰ فورینت می باشد.
این کشور دارای ۴ دانشگاه علوم پزشکی و ۱ دانشگاه علوم مهندسی مورد تایید ایران می باشد که موسسه اعزام دانشجو دانش پویان آریا با مجوز از وزارت علوم یکی از برترین موسسات برای اخذ پذیرش این داشگاهها و تحصیل در مجارستان خواهد بود.
مشاهده کامل