درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ایران مرکز نماینده فروش کلیه خطوط هواپیمایی داخلی ، بین المللی و همچنین برگزار کننده تور های خارجی و داخلی در سال 1373 تاسیس گردید و با بهره گیری از کادری مجرب تمامی توان خود را در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود به کار گرفته است. فعالیت های توریستی مسیر های پر رونق و جذاب به مقاصد اروپا و آسیا و خاور دور و همچنین کیفیت بالای خدمات ارائه شده نام نیکی از این شرکت به یادگار گذاشته است.

ایران مرکز اولین شرکت مسافرتی موفق در جهت اجرای تور های ورودی و خروجی به کشور های اروپای شرقی- اروپای غربی، بلغارستان ،  صربستان ، کرواسی ، روسیه ، چین ، رومانی و بلاروس بوده است. شرکت ایران مرکز عضو سازمان های بین المللی یاتا ، آستا و جاتا بوده و در حال حاضر دارای یک شعبه در شهر تهران و شعباتی در کشور های بلغارستان ، کرواسی ، ترکیه ، چین مالزی ، روسیه، یونان و آسیای میانه می باشد و در صدد افزایش شعبات خود در تهران و سایر شهرستان ها و کشور ها می باشد.

تمرکز بر روش مشتری مداری و بهبود دائمی کیفیت تور ها در ایران مرکز مهمترین اصول منشور اخلاقی ایران مرکز بوده که مختصری از آن را به شرح ذیل بیان می دارد:

  • افزایش سطح رضایتمندی مشتریان محترم با هدف تامین نیاز های آنان

  • افزایش سطح علمی و فن آوری روز متناسب با استاندارد های روز دنیا

  • استفاده از سیستم های متمرکز کامپیوتری در راستای ارائه خدمات 24 ساعته

ایران مرکز پس از سال ها ارائه خدمات دائما در صدد جلب رضایت مشتریان و افزایش کیفیت تور های خود بوده و خوشبختانه در این راستا با تکیه بر تجارب همکاران موفق در این سال ها توانسته است به اهداف خود نائل آید.

آلبوم عکسها

تفاهم نامه همکاری با وزارت توریسم قطر-2