ایران مرکز ۸ مهر, ۱۳۹۸ blog

پارک آبی آکوا پلیس

پارک آبی آکوا پلیس یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگری وارنا – بلغارستان و اولین پارک آبی بزرگ این کشور است.

این پارک در فضایی بسیار بزرگ و زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع ساخته شده است.یکی از دلایل محبوبیت بالای این پارک قرار داشتن در کنار گلدن سنز مروارید دریای سیاه میباشد.

این پارک فوق العاده روزانه میتواند از ۳ هزار نفر بازدیدکننده به صورت همزمان میزبانی کند و از وسایل این پارک استفاده کنند بدون اینکه مشکلی برای فردی پیش آید.این پارک دارای ویویی بسیار عالی میباشد که شما به صورت همزمان میتوانید ساحل و جنگل را باهم تماشا کنید و لذت ببرید.

پارک آبی آکوا پلیس وارنا دارای انواع  اقسام وسایل بازی میباشد.وسایل بازی این پارک همگی استاندارد بوده و هیچ خطری مراجعین را تهدید نمیکند. این پارک دارای انواع سرسره های بازی برای سنین مختلف میباشد. همچنین در بخشی هایی از پارک آبشارهایی مصنوعی و استخرهایی عمیق قرار دارد.

بخش جذابی که در این پارک ایجاد شده است صخره های مصنوعی میباشد.کسانی که علاقمند به صخره نوردی هستند میتوانند از این تپه های سنگی بالا بروند و در نهایت در آب شیرجه بزنند.بخش بسیار جذاب و هیجان انگیز این پارک ؛ بخش آدرنالین میباشد که شما میتوانید با ثبت نام در آنجا نقطه هیجان خود را روی بینهایت ببرید.

این پارک نیز دارای رستوران و فست فود میباشد و همچنین بخشی برای آفتاب گرفتن مراجعین تدارک دیده شده است.شما میتوانید از غذاهای بین المللی این پارک بخورید و لذت ببرید. امکانات رفاهی این پارک در حد بسیار خوبی میباشد که تمامی مراجعین به خوبی نیازهایشان برطرف شود.