تور اسپانیا،سوییس،اتریش،ایتالیا

11شب و 12 روز

 

شهرهای مورد بازدید :بارسلون-میلان- ورونا- اینسبورگ- زوریخ
خدمات تور:بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره
بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن اسپانیا، ترانسفر فرودگاهی
شرکت هواپیمایی : قطر-ترکیش
نوع پکیج:انفرادی
تاریخ حرکت : ویژه زمستان 1401

تور: اسپانیا،سوییس،اتریش،ایتالیا

برنامه سفر و گشتها

روز اول: ورود به بارسلونا, استقبال فرودگاهی, عزیمت به سمت هتل و اقامت در آن

روز دوم: گشت شهری بارسلونا و بازدید از جاذبه های توریستی بارسلونا

روز سوم: گشت کلیسای ساگرادافامیلیا

روز چهارم: پرواز زوریخ, ورود به زوریخ- ترانسفر به هتل- اقامت در هتل, بعد از ظهر گشت شهری زوریخ

روز پنجم: بعد از صرف صبحانه گشت دریاچه لوسرن سوئیس و روستاهای اطراف دریاچه در سوئیس- بازدید از یکی از زیباترین دریاچه های جهان دریاچه ی چهارکوه

روز ششم: بعد از صرف صبحانه ترک هتل و حرکت به سمت اتریش- شهر اینسبورگ- ورود به هتل در اینسبورگ- اقامت در هتل- گشت دهکده کوه های آلپ

روز هفتم: بعد از صرف صبحانه گشت شهر رویایی سیفلد- و گشت و گذار در زیبایی های آلپ

روز هشتم: بعد از صرف صبحانه, عزیمت به سمت ایتالیا, ورونای ایتالیا, گشت دریاچه ی زیبا و سحرانگیز گاردا ایتالیا در مسیر ورود به ورونا- ورود به هتل

روز نهم: بعد از صرف صبحانه, گشت ورونا- حرکت به سمت میلان ورود به میلان- گشت شهری میلان

روزدهم: بعد از صرف صبحانه, تورهیجان انگیز بازدید از ونیز یک روز کامل

روز یازدهم: بعد از صرف صبحانه, گشت تمام روز دریاه کومو و شهر کومو

روز دوازدهم: بعد از صرف صبحانه, ترک هتل و ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به تهران

توضیحات: تمامی گشت ها در تور برنامه ریزی شده و رایگان

همراه با گشت رایگان ونیز- دریاچه کومو- کوه های آلپ- دریاچه گرادا و …

تور:  اسپانیا،سوییس،اتریش،ایتالیا

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا

1-    گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ برگشت از سفر و چهار صفحه خالی

2-    دوقطعه عکس رنگی 3.5*4.5, سرشانه به بالا 70 درصد چهره از روبه رو, زمینه سفید, بدون عینک, گردی صورت کاملا مشخص باشد.

3-    عکس می بایست متفاوت از عکس پاسپورت و ویزاهای گذشته باشد.

4-    عکس قدیمی تر از 6 ماه نباشد.

5-    کپی از تمام صفحا استفاده شده (اعم از مهر و ویزا) گذرنامه قبلی و فعلی سایزA4

6-    ترجمه تمام صفحات شناسنامه

مدارک شغلی:

کارمندان بخش دولتی:

معرفی نامه با ذکر مدت اشتغال, سمت و میزان حقوق دریافتی, کارت پرسنلی, حکم کارگزینی, فیش حقوقی سه ماه آخر( ممهور به مهر شرکت), برگه مرخصی از محل کار( درج تاریخ موافقت با مرخصی الزامی می باشد).

کارمندان بخش خصوصی:

معرفی نامه باذکر مدت اشتغال, سمت و میزان حقوق دریافتی, سابقه بیمایایست سه ماه آخر بیمه(ممهور به مهر تامین اجتماعی), قرارداد کاری, برگه مرخصی از محل کار(درج تاریخ موافقت با مرخصی الزامی می باشد.)

مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره:

روزنامه رسمی, آگهی تاسسیس, آخرین آگهی تغییرات, آخرین فیش پرداخت مالیات, لیست بیمه پرسنل شرکت (سه ماه آخر)

بازنشستگان:

کارت بازنشستگی, حکم بازنشستگی, فیش حقوقی سه ماه آخر

پزشکان:

کارت عضویت نظام پزشکی, پروانه مطب, پروانه دائم, آخرین فیش پرداخت مالیات, لیست بیمه پرسنل(سه ماه آخر)

دانشچویان و دانش آموزان:

کارت دانشجویی, گواهی اشتغال به تحصیل و ممهور به مهر آموزشگاه

وکلا:

کارت عضویت کانون وکلا, پروانه وکالت

مهندسان:

کارت نظام مهندسی, پروانه فعالیت, پروانه ی ساختمان, نامه از صنف یا اتحادیه مربوطه

دانش آموزانی که قصد سفردر طول ترم تحصیلی دارند موظف به ارائه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر می باشند.

مدارک مالی:

1-    سند ملکی

2-    ریزگردش شش ماه حساب لاتین ممهور به مهر بانک و امضا رئیس شعبه (بدون واریز ناگهانی) به همراه تمکن مالی همان حساب به یورو نام و نام خانوادگی مطابق پاسپورت باشد

3-    گواهی لاتین تمکن مالی سپرده بانکی به همراه ریزگردش شش ماه حسابی که سود حاصل از سپرده به آن واریز می گردد.

جهت اخذ پرینت بانکی حداکثر یک هفته قبل از زمان مصاحبه می بایست اقدام کرد.

افراد زیر 18 سال که به همراه یکی از والدین سفر می کنند ارائه رضایتنامه محضری با تاییدیه دادگستری و امور خارجه جهت خروج از کشور الزامی می باشد.

کلیه مدارک می بایست به زبان اسپانیایی (توسط مترجمان مورد تایید سفارت) ترجمه شوند.

ورودی سفارت:

بالای 12 سال 96 یورو- 6 الی12 سال 56 یورو- زیر 6 سال: رایگان

حضور افراد زیر 12 سال برای انگشت نگاری الزامی نمی باش.

تور : اسپانیا،سوییس،اتریش،ایتالیا

جاذبه های توریستی و دیدنی


اسپانیا

  • پارک گوئل:

پارک گوئل (Park Güell) بین سال های 1900 تا 1914 در فضایی به وسعت حدود ۱۷ هکتار در بارسلونا بنا شده و یکی از بزرگ‌ترین سازه‌های معماری در جنوب اروپا به شمار می‌رود.

این پارک در تپه «ال کارمل» در در منطقه‌ای به نام گراسیا (Gràcia) واقع شده و مشرف به شهر بارسلونا در اسپانیا است. استفاده خلاقانه از موزاییک‌های رنگی و زیبا و نیز به کارگیری احجام منحنی‌شکل از ویژگی‌های منحصر به فرد پارک گوئل به حساب می‌آید و گائودی با الهام از طبیعت و ایده‌های گوتیک آن را طراحی و اجرا کرده است.

  • ساحل بارسلونتا (Barceloneta Beach)

توریستی‌ترین و شلوغ‌ترین ساحل شهر بارسلونا به شمار می‌رود و به در دسترس است که کلبه های ساحلی و غذاهای دریایی آن مثال زدنی است همچنین علاوه بر شنا کردن، ورزش‌های آبی دیگری را هم برای این ساحل در نظر گرفته‌اند تا تنوع تفریحات آن بیشتر شود.

  • کلیسای ساگرا دافامیلیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا یک کلیسای شگفت‌انگیز و منحصر به فرد در بارسلونا است. اگر در اسپانیا فقط برای بازدید از یک مکان وقت داشتید، این مکان باید ساگرادا فامیلیا باشد، کلیسای ساگرادا فامیلیا با قامتی افراشته، اوج شکوه و عظمت را به بیننده القا خواهد کرد. این کلیسا هنوز هم بعد از ۱۳۰ سال تحت بازسازی است. زمانی که ساخت آن تمام شود، بلندترین برج آن یک و نیم برابر بلندتر از برج فعلی می‌شود.

ایتالیا

 

کلیسای جامع میلان (Il Duomo)

کلیسای جامع سانتا ماریا ناسنته، که میلانی‌ها آن را دوئومو “Il Duomo” نامیده‌اند، یکی از بزرگترین و باشکوه‌ترین کلیساهای جهان با حداکثر 40000 نفر است. این کلیسای باشکوه به نوعی به نماد شهر میلان تبدیل شده است و یکی از اولین جاهای دیدنی میلان است که باید به محض ورود به این شهر از آن دیدن کنید.

شام آخر لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci’s Last Supper)

کلیسای سانتا ماریا دل گرتزیه که قدمتی بالای 500 سال دارد، یکی دیگر از جاهای دیدنی میلان است. این کلیسا با گنبد عظیم شش ضلعی خود یکی از تاثیرگذارترین بناهای تاریخی به سبک رنسانس است که هر کسی را به وجود می‌آورد.

گالری ویتوریو امانوئل (the Galleria Vittorio Emanuele II)

گالری ویتورویو امانوئل دوم که در میدان دومو قرار دارد، توسط ژوزپه منگونی طراحی و بین سال‌های 1865 تا 1877 ساخته شده است. در آن زمان گالری ویتورویو امانوئل رتبه‌ی دوم را در بین بزرگ‌ترین پاساژهای خرید اروپا از آن خود کرده بود و با گنبدی سر به فلک کشیده‌‌اش هر کسی را مجذوب خود می‌کرد.

قلعه اسفورزا یا کاستلو اسفورزسکو (Castello Sforzesco)

قلعه اسفورزا یا کاستلو اسفورزسکو از جمله توریستی‌ترین جاهای دیدنی میلان است که زمانی محل اقامت خاندان‌های سبطنتی ویسکونتی و اسفورزا بود. این قلعه مجموعه‌ای از موزهای مجسمه‌سازی را در خود جای داده است و شما می‌توانید آخرین شاهکار میکل آنژ را در آن ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

جاذبه های توریستی ورونا

خانه ژولیت (juliett’s house)

خانه ژولیت معروف ترین مکان گردشگری وروناست, هرچند که شخصیت رومئو و ژولیت در داستان شکسپیر کاملاً تخیلی می‌باشد و ژولیت واقعاً در این خانه زندگی نکرده، اما بالکن معروف این خانه و مجسمه‌ی برنز ژولیت که در حیاط این مکان واقع شده، عشاق و دوستداران این داستان رمانتیک را به سمت خود جلب کرده است؛ تا جایی که تیمی را استخدام کرده‌اند تا به نامه‌های فرستاده شده برای ژولیت پاسخ دهند

«آمفی تئاتر رومی» (Roman amphitheater)

آرنا در میدان دیدنی «بِرا» (Piazza Brà) واقع شده و مانند آمفی‌تئاترهای دیگر، ابتدا محلی برای برگزاری مبارزات گلادیاتورها بوده و تا 30،000 نفر ظرفیت داشته است. همچنین این آمفی‌تئاتر، یکی از بهترین بناهای تاریخی محسوب می‌شود که توانسته‌اند ساختار اصلی آن را به خوبی حفظ کنند.

«قلعه‌ی وکیو» (Castelvecchio)

خاندان «اسکالیجری» (Scaligeri) دستور ساخت «قلعه‌ی وکیو» (Castelvecchio) را در سال 1354 میلادی صادر کردند تا هنگام خطرات و شورش‌ها، محافظ آن‌ها باشد. این قلعه به «پل اسکالیجرو» (Scaliger Bridge) متصل است که درواقع برای آن‌ها، راه فراری به حومه‌ی شهر به حساب می‌آمد.

«کلیسای سن زنو ماجوره» (Basilica of San Zeno Maggiore)

این کلیسا یکی از بهترین نمونه‌های معماری رمانسک در ایتالیا محسوب می‌شود و از ظاهر آن اینطور برمی‌آید که به قرن 12 میلادی تعلق داشته باشد. افسانه‌ای وجود دارد که طبق آن ظاهراً در زمان طغیان رود «آدیجه» (Adige) در سال 589، آب در نهایت جلوی درب ورودی این کلیسا متوقف می‌شود .

 

اتریش

کاخ هوفبرگ (The Hofburg)

کاخ هوفبرگ که قدمت تاریخی آن به قرن های 15 و 16 برمی گردد یکی از مکان های دیدنی شهر اینسبروک است.زیباترین بخش این کاخ تالار بزرگ آن است که شامل پرتره ی اعضای خانواده سلطنتی و تزئیناتی به رنگ های طلایی و سفید می شود و از سنگ مرمر صیقل خورده ساخته شده است.

قلعه آمبراس ( Ambras Palace )

کاخ آمبراس که از سال 1563 تا 1595 محل سکونت دوک اعظم فردیناند بوده است، در سمت جنوب شهر اینسبروک قرار دارد. این کاخ به دو بخش قلعه بالایی (Hochschloss) و قلعه پایینی (Unterschloss)  تقسیم می شود.

ساختمان گلدن روف (The Golden Roof)

این ساختمان زیبا در خیابان هرتزوک فردریش اینسبروک قرار دارد. پنجره های این ساختمان به سبک گوتیک ساخته شده اند و به دلیل طلایی رنگ بودن قسمتی از سقف آن، این ساختمان را گلدن روف نامگذاری کرده اند.

کلیسای هوف کرشهCatheral  The Hofkirche

قدمت این کلیسا به سال 1563 میلادی باز می گردد و طرفداران بسیاری در میان مردمان اینسبورگ دارد. مهم‌ترین بخش کلیسا، موزه‌ی باشکوه امپراتور ماکسیمیلیان اول است که در قرن شانزدهم بنا شد. آن را زیباترین نمونه‌ی بازمانده از رنسانس آلمان می‌دانند

اتریش

دریاچه زوریخ ( Lake Zurich )

این دریاچه ی یخی که از یخ های رشته کوه آلپ گرفته شده، از Bellevue در زوریخ شروع می شود و طی یک راه‌ ۳ کیلومتری ، تا Tiefenbrunnen کشیده می شود و تا چندین شهر کوچک دیگر مانند Thalwil و Kusnacht ادامه می یابد.

 

التستاد زوریخ ( Zurich Altstadt )

التستاد منطقه تاریخی‌ شهر زوریخ می‌باشد و نمای شهر تا قبل از قرن 20م را به تصویر می کشد. معماری کل بناهای این منطقه تلفیقی از سبک گوتیک و قرون وسطی می‌باشد و پر از بازارها ، میادین و ساختمان های بی نهایت جذاب است.

کوه اتیلبرگ ( Uetliberg )

عاشقان طبیعت حتما سری به کوه زیبایی که در مجاورت رود Uetliberg می باشد بزنند و با تماشای نمای زیبای شهر از بلندای قله ی آن لذت ببرند.در بالای کوه اوتیلبرگ ،هتل کوچکی به نام Uto Kulm ، با دوبرج بلند می بینیم که یکی‌ از این برج ها برای سیگنال تلویزیون و تلفن می‌باشد و دیگری را در اختیار مردم گذاشتند تا نمای زیبای شهر را با بالا رفتن از این برج ببینند

خیابان بانهوف (Bahnhofstrasse) 

بانهوف که در سالهای 1800 به Fröschengraben, به معنی‌ چاله قورباغه معروف بود ،  پس از تخریب شهر از خاکریزه های آن به وجود آمد .امروزه این خیابان یکی‌ از به روزترین و لوکس ترین مراکز خرید و حتی گرانترین املاک مسکونی شهر زوریخ است .تعداد زیادی از طراحان بزرگ دنیا در این خیابان شعبه دارند و مرکز اصلی‌ بانک های سرمایه گذاری نیز در همین خیابان می‌باشد

کلیسای فرامونستر ( Fraumünster )

این کلیسا یکی‌ از چهار کلیسای اصلی‌ زوریخ می‌باشد که به کلیسای بانوان معروف است .کلیسای Fraumünster در سال 853 توسط Louis the German برای دخترش Hildegarde ساخته شد تا مکانی شخصی برای دعا و راز و نیاز او باشد.

iranmarkaz.ir_photo_content_spain_barcelona